Sprzedaż
116272
ul. Zwierzyniecka
Skierniewice
(gm. Skierniewice)
729 360 zł

Zależy Ci na przestrzeni, w której każdy z Twoich najbliższych znajdzie swoje miejsce na ziemi?
Uwielbiasz wspólnie z rodziną i przyjaciółmi spędzać czas na świeżym powietrzu, grillując i obserwując bawiące się dzieci?

W takim razie nie zwlekaj – ten dom może szybko stać się Twoim ulubionym miejscem na ziemi!

OKOLICA
Dom w zabudowie szeregowej znajduje się na nowym osiedlu domów jednorodzinnych „Zwierzyniecka Park” położonym w Skierniewicach przy ul. Zwierzynieckiej. 
Dzięki nowo wybudowanemu wiaduktowi zyskaliśmy świetną komunikację z centrum miasta – jedynie 1 km dzieli nas od Rynku w Skierniewicach, a 1,5 km do Parku miejskiego w Skierniewicach. 
Las Zwierzyniec położony 3 km dalej zapewnia doskonałe tereny do długich spacerów czy wycieczek rowerowych, a dodatkowo miejsce na wspólne ognisko.

BUDYNEK
Jest to środkowy segment w zabudowie szeregowej. Posadowiony został na działce o powierzchni 175 mkw ukierunkowanej na południe (dzięki temu wnętrze domu jest niezwykle jasne i ciepłe, a w ogródku wszelkie nasadzenia pięknie kwitną). 

POMIESZCZENIA
Dom o powierzchni 116 mkw składa się z dwóch pełnych kondygnacji.

Na parterze serce domu stanowi pięknie doświetlony salon z aneksem kuchennym o powierzchni prawie 43 mkw. Jest to doskonałe miejsce do wspólnego przygotowywania i spożywania ulubionych posiłków, przyjmowania gości czy spędzania czasu z najbliższymi.

Z salonu prowadzi wyjście na taras, który jest wprost stworzony do urządzania przyjęć czy leniwego wylegiwania się w promieniach słońca.

Garaż wpisany w bryłę budynku połączony jest przestronnym korytarzem. Gwarantuje on dużą przestrzeń do przechowywania odzieży wierzchniej. Toaleta dla gości pozwala zachować prywatny charakter piętra domu.

Dwa pokoje na górze o powierzchni prawie 13 mkw i ponad 10 mkw dają piękny widok na sąsiednie tereny zielone. Są również ciepłe i doskonale doświetlone dzięki wystawie okien na południe. Z powodzeniem będą pełnić funkcje pokoi dziecięcych, przytulnej sypialni bądź przestronnego domowego biura.
Największy z pokoi liczy ponad 14 mkw. Jego rozkład daje duże możliwości aranżacyjne.

Pokój kąpielowy o powierzchni 8,5 mkw będzie doskonałym azylem kojącym nerwy i stres dnia codziennego. Możliwość posiadania zarówno wanny umożliwiającej relaksujące kąpiele jak i prysznica odpowie na potrzeby wszystkich domowników.

Strych nad całym domem jest doskonałym miejscem do przechowywania asortymentu sezonowego i gromadzenia sentymentalnych pamiątek.

DODATKOWE INFORMACJE
Przed domem znajduje się dodatkowe miejsce postojowe.

Osiedle jest bezczynszowe, ogrodzone, wyposażone w dwie bramy wjazdowe.
Dom ogrzewany jest centralnym piecem gazowym.

PODSUMOWANIE

Jeśli poszukujesz przestrzeni, w której Twoi najbliżsi odnajdą swoje ulubione miejsce na ziemi – nie zwlekaj!
Skontaktuj się ze mną i daj sobie możliwość zakochać się w tym miejscu!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre