970 360 zł

Na sprzedaż dom parterowy z użytkowym poddaszem w pięknej okolicy przy lesie i zbiorniku wodnym Kępina w Zduńskiej Woli przy ulicy Kosodrzewiny, os. Nowe Miasto. Dom został wybudowany w 2016 roku na działce o powierzchni 777 m2, zaś powierzchnia całkowita domu wraz z garażem wynosi 151,70 m2, z czego powierzchnia użytkowa to 128 m2.

W skład nieruchomości wchodzą:
– wiatrołap 4,5m2
– salon 36,2m2
– kuchnia 7,5m2
– wc 3,9m2
– garaż 20,4m2
– kotłownia 7,8m2
Piętro
– pokój  17,4m2
– pokój 14,7m2
– sypialnia 16 m2
– garderoba 7,7m2
– łazienka 9,5m2

Do opisywanej nieruchomości prowadzi nas utwardzona droga pośród leśnych drzew. Teren wokół domu jest ogrodzony oraz obsadzony ozdobnymi krzewami. Mamy tu również rozprowadzone subtelne oświetlenie, które wieczorami tworzy uroczy klimat. Część obszaru przed domem,  jak i wjazd do garażu wyłożony jest zadbaną, szarą kostką brukową.

Wejście do domu jest zadaszone i wyłożone gresem mrozoodpornym. Tuż za drzwiami wejściowymi mamy wiatrołap. Dalej z korytarza z prawej strony wchodzimy do ubikacji z umywalką a z lewej do garażu. 

Następnie rozpościera się duży salon. Jest tutaj wystarczająco miejsca, aby umieścić wielką kanapę, na której wygodnie odpoczniemy oraz stół do spożywania wspólnych posiłków. Z salonu wychodzimy na piękny taras, który jest częściowo osłonięty szklaną ścianą i sufitem. Ogrodowe meble sprawiają, iż taras stanowi doskonałe, dodatkowe miejsce do relaksu. Z tarasu mamy widok na zieloną część terenu z ozdobnymi krzewami, drzewami i zadbanym trawnikiem. Są też umiejscowione ławeczki, na których możemy odpocząć pod sosnami w upalny dzień.

Z pokoju dziennego wejdziemy do osobnej kuchni, która jest urządzona w eklektycznym stylu łączącym ze sobą nowoczesność i klasykę. Kuchnia jest w pełni wyposażona: piekarnik, zmywarka, lodówka, kuchnia gazowa. Okno zapewnia wystarczającą ilość światła, tworząc jasny i przyjazny klimat.

Na piętro prowadzą nas nowoczesne drewniane schody. Mieszczą się tu trzy pokoje, garderoba oraz słoneczna łazienka. Pierwszym pomieszczeniem po prawej stronie jest sypialnia z oknem dachowym, gdzie bez problemu mieści się duże łóżko. Dla wygody domowników, mamy tu również pojemną garderobę, którą oddzielają od sypialni przesuwne drzwi.
Tuż obok jest duża łazienka z wanną, prysznicem i ubikacją. Światło wpada przez okno dachowe. Mamy tu glazurę na ścianach i podłodze w neutralnych kolorach ziemi, co wprowadza harmonię i spokój.
Dalej mamy jeszcze dwa pokoje, które mogą służyć jako dodatkowe sypialnie lub pokoje dla dzieci. Na podłodze całego piętra zastosowano panele w kolorze naturalnego drewna.
W podwórku mieszczą się również dwa małe domki narzędziowe.
Budynek wykonany jest z pustaka MAX. Dach dwuspadowy pokryty blachodachówką Venecja. Ogrzewanie podłogowe na parterze, na piętrze grzejniki. Piec na Pellet 12 kw. W domu zamontowany jest również filtr zmiękczający wodę Cosmowater. Nieruchomość posiada alarm antywłamaniowy. 

Dom jest gotowy do prowadzenia. Do zamieszkania zachęca zielona okolica i jednocześnie niedalekie sąsiedztwo miasta.

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na pytania, umówimy się na oglądanie nieruchomości na żywo 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre