Sprzedaż
107315
ul. Janiszpolska
Radom
(gm. Radom)
555 000 zł

Do sprzedania okazyjnie nieruchomość gruntowa położona przy ulicy Janiszpolskiej w Radomiu o powierzchni 5,7565 ha, zabudowana murowanym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wolnostojącym trzykondygnacyjnym, do kapitalnego remontu, częściowo podpiwniczony o powierzchni zabudowy 134 m2 i o powierzchni użytkowej 298,92 m2.

Przedmiotem transakcji jest udział (1/3) w nieruchomości. Wartość rynkowa nieruchomości oszacowana przez biegłego rzeczoznawcę wynosi 2 277 000 zł. Operat szacunkowy pochodzi z 2012 roku.

Sąsiedztwo tej nieruchomości od ulicy to stacja wodociągowa, od strony wschodniej budynek gospodarczy a dalej tereny zabudowane.

W odległości około 100 m od bramy jest nowy budynek hurtowni a wzdłuż ulicy Janiszpolskiej zlokalizowana jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Przedmiotowa nieruchomość w znacznej części ma charakter budowlany. Pozostałą część stanowią tereny zielone.
Działka jednym z krótszych boków przylega do ulicy Janiszpolskiej, która przy działce ma nawierzchnię gruntową, a asfalt znajduje się w odległości około 10 m od działki W ulicy Janiszpolskiej jest infrastruktura techniczna w postaci kanalizacji i przed bramą widoczne są 2 studnie. Poza tym znajduje się też gaz ziemny i wodociąg. Na działkę do istniejącego budynku są wykonane przyłącza: wodne, energii elektrycznej, gazowe, kanalizacyjne typu szambo.

Nieruchomość jest objęta planem miejscowym o różnym przeznaczeniu: MN- tereny mieszkaniowe o niskiej intensywności, MW – tereny mieszkaniowe o niskiej intensywności zabudowy, UM – tereny usługowo mieszkalne, KX – ciągi pieszo -jezdne, KD – ulice dojazdowe, SPO – Tereny Systemu Przestrzeni Otwartej. Zapraszam do współpracy.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre