Sprzedaż
101920
ul. Łowicka
Łódź Widzew
(gm. Łódź-Widzew)
299 360 zł

Szukasz miejsca z duszą i niezwykłym potencjałem? Chcesz cieszyć się przestrzenią zapewniającą wiele możliwości i zaaranżować ją zgodnie z własną wizją wymarzonego mieszkania?

Daj się oczarować klimatowi tego mieszkania i stwórz w nim swoje miejsce na ziemi!

OKOLICA
Mieszkanie położone jest w pobliżu al. Śmigłego-Rydza i ul. Przybyszewskiego. Po przeciwnej stronie ulicy znajduje się Biedronka i apteka oraz inne punkty handlowo-usługowe. Okolica bardzo prężnie się rozwija. W wolnym czasie można wybrać się na spacer do najbliższego Parku nad Jasieniem lub wypić dobrą kawę na Księżym Młynie. Dzięki licznym przystankom komunikacji miejskiej mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane z każdą częścią Łodzi.

BUDYNEK
Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w bloku z cegły. Budynek przeszedł termomodernizację, a jego elewacja została odnowiona. Dzięki temu, że blok jest oddalony od ruchliwych ulic, zamiast szumu samochodów w mieszkaniu słychać jedynie szum drzew i śpiew ptaków. 

POMIESZCZENIA
Mieszkanie o powierzchni ponad 54 mkw składa się z dwóch bardzo przestronnych pokoi, w których położony jest piękny parkiet w stylową jodełkę. Salon o powierzchni prawie 17 mkw jest pięknie doświetlony dzięki dużym oknom, sąsiaduje on z widną kuchnią o powierzchni ponad 7 mkw. Po przeciwnej stronie mieszkania znajduje się pokój liczący ponad 14 mkw, a w nim wyjście na ustawny balkon o ponad 5 mkw, na którym można cieszyć się promieniami słońca do późnych godzin wieczornych. W mieszkaniu znajduje się łazienka licząca 3,5 mkw oraz przestronny przedpokój, w którym można wygospodarować ogrom miejsca do przechowywania.

DODATKOWE INFORMACJE
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.
Mieszkanie posiada księgę wieczystą wolną od wszelkich obciążeń.

PODSUMOWANIE
Mieszkanie nawet będąc w stanie do remontu sprawia niezwykle pozytywne wrażenie. Pokoje są bardzo widne i ustawne, a mieszkanie naprawdę ciche. Dodatkowo okna wychodzą na dwie strony świata, co potęguje wrażenie przestronności i oddechu. We wnętrzu człowiek najzwyczajniej w świecie dobrze się czuje, więc jeśli szukasz dla siebie właśnie takiej przestrzeni – nie zwlekaj!

Skontaktuj się ze mną i spotkajmy się na prezentacji!

Aleksandra Tartanus-Organka
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 500 026 816
a.tartanus-organka@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre