Branża nieruchomości to moja pasja. Tutaj łączę swoje umiejętności pedagogiczne, doradcze, a przede wszystkim komunikacyjne. W Sempre jestem zarówno trenerem, jak i koordynatorem Opiekunów Klienta.

Uwielbiam pracę z człowiekiem. Relacje, jakie tworzę z Klientami oparte są na wzajemnych potrzebach i zrozumieniu. Identyfikuję się z autentycznymi potrzebami Klienta. Wychodzę z założenia, że „chcieć to móc” i kieruję się w życiu zasadą „niemożliwe nie istnieje”. Do każdego zadania podchodzę z pełnym zaangażowaniem.

Stale obserwuję rynek nieruchomości i jestem na bieżąco ze wszelkimi zmianami i tendencjami. Liczba przeprowadzonych transakcji i moje doświadczenie owocują w znajomość i współpracę z obecnymi na rynku notariuszami, doradcami finansowymi, prawnikami, ekipami remontowymi czy architektami wnętrz.

Jestem entuzjastką aktywnego i zdrowego stylu życia. Pozytywne podejście do życia towarzyszy mi zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W końcu uśmiech jest kwintesencją radości życia i towarzyszy wszystkim pozytywnym wydarzeniom.

Dlaczego Sempre Nieruchomości?

Sempre to styl życia, a misja i wartości Firmy są dla mnie kluczowe. Kierując Zespołem Sempre czuwam nad rozwojem każdego z Opiekunów Klienta, wspieram i zawsze służę dobrą radą i pomocą. Chcę, aby każdy Pośrednik czuł się bezpiecznie i czerpał radość i satysfakcję z obsługi każdego Klienta.