Branża nieruchomości to praca, w której nigdy się nie nudzisz. Każdy dzień jest inny, każda nieruchomość skrywa swoje tajemnice, które dla Państwa odkrywam. Cudownie jest przyjść do pracy z uśmiechem i spełniać się zawodowo.

Od najmłodszych lat interesowałam się sportem, jestem byłą lekkoatletką. Obecnie spełniam się jako mama dwójki cudownych dzieci. Dbanie o dom sprawia mi mnóstwo radości i pozwala odkrywać to, co nieznane z dużym zachwytem. Moim marzeniem jest móc godzić pracę i dom ze sobą, wychodzić i wracać do domu z uśmiechem.

Dlaczego Sempre Nieruchomości?
W Firmie Sempre Nieruchomości mogę być sobą i dzięki ogromnemu wsparciu Firmy rozwijać się na nowych dla mnie płaszczyznach. Filozofia i wartości Firmy całkowicie współgrają z moimi przekonaniami – najwyższa jakość i profesjonalizm przy oferowaniu usług to podstawa dobrego samopoczucia.

Jestem osobą komunikatywną i otwartą, dlatego szybko odnalazłam się wśród Zespołu Sempre. Nowoczesne i profesjonalne biuro ułatwia pracę i pozwala bez ograniczeń rozwijać się na nowych płaszczyznach. Cieszę się, że mogłam dołączyć do Zespołu Sempre.