Kontakt z Klientem, swoboda dyskusji, punktualność, słowność, zaangażowanie nie są mi obce i dzięki temu zdobywałam swoje małe sukcesy na nowym gruncie. Sprawiają mi za każdym razem tak samo dużo radości, ponieważ mogę przyczynić się do podjęcia czy zrealizowania działań, które są tak ważne życiowo dla moich Klientów. 
Sprzedaż lub kupno nieruchomości to decyzja, przez której proces powinno się przechodzić z dużą łatwością i bez stresu, a niestety często tematy sprzedażowe czy kupna są kojarzone z dużymi trudnościami. 

Pośrednik powinien być oparciem dla Klienta i osobą, która dzięki swojej wiedzy może odciążyć do granic możliwości osobę, dla której wykonuje zlecenie.

Taka jest moja wizja Opiekuna Klienta i tak widzę siebie w tej roli.

Dlaczego Sempre Nieruchomości?

Biuro Sempre kieruje się taką filozofią, którą ja również staram się żyć i pracować, dlatego zdecydowałam się na współpracę. Myślę, że to działało w obie strony, bo do współpracy musi być tzw. „Chemia”. 
Na rozmowach rekrutacyjnych czułam się swobodnie, jak u sobie i wiedziałam, że w tym biurze będzie dla mnie miejsce. Czułam się tam dobrze i nie zamierzałam odpuścić.

Tak jak między Pośrednikiem a Klientem. To również jest współpraca i zrozumienie Klienta, jego potrzeb i oczekiwań, aby prawidłowo przejść przez całą transakcję.

Sempre Nieruchomości burzy stereotypy związane z Pośrednikami nieruchomości.
 Wspaniała misja – mała zmiana świata. Uwielbiam wszelkie projekty, które polepszają jakość życia i przyjemność z kontaktu z innymi ludźmi, bo praca na zasadzie uczciwości z dwóch stron musi być przyjemna. 
Angażujemy się w każdą ofertę, którą decydujemy się reprezentować. Wykonujemy realne działania, angażujemy się, informujemy o wszystkich etapach naszej pracy, przeprowadzamy dokładne działania podparte wiedzą z ciągłych szkoleń czy artykułów branżowych. Nie zostawiamy zlecenia losowi.

Całe biuro to jedna, wielka współpraca między kadrą. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy problemów zawsze znajdzie się ktoś albo kilka osób, które służą pomocną radą czy nawet swoją osobą i czasem. 
Pełen profesjonalizm. W takim biurze chce się pracować i dlatego bardzo cenię sobie tę współpracę z Sempre.

 Cenie sobie szczególnie prawidłową organizację dnia, ponieważ w życiu prywatnym jestem mamą dwójki dzieci – szkolnego i żłobkowego, co wymaga ode mnie organizacji i pełnej logistyki dnia. Szanuję czas innych i swój. 
Przez dość duże doświadczenie życiowe mimo stosunkowo młodego wieku jestem w stanie zrozumieć różne sytuacje Klienta. 
Bycie młodą mamą, rozwód, samotne macierzyństwo, częste przeprowadzki, przeprowadzki za granicę kraju, zmiany, prowadzenie biznesu. Te tematy i wiele innych nie jest mi obce, a wiem, że często okoliczności zmiany nieruchomości wiążą się z różnymi doświadczeniami i sytuacjami życiowymi. Jestem przekonana, że osoba decydująca się na współpracę ze mną będzie kompleksowo obsłużona.